Fjorden Rundt

.

23.08.09

Resultatliste per klasse

Tur Herrer 17- Lang løype |  Tur Damer 17- Lang løype |  Tur Damer 17- Kort løype |  Tur Gutter 11-12 år Kort løype |  Tur Gutter 13-14 år Kort løype |  Tur Gutter 15-16 år Kort løype | 
Tur Herrer 17- Kort løype |  Tur Jenter 13-14 år Kort løype |  Tur Jenter 15-16 år Kort løype | 

Resultatliste Tur Herrer 17- Lang løypeReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jensen,Christian Arendal CC - sykkelgruppe 1:29:48,00 + 00:00,00
2Brattekleiv,Pål Øyvind Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:29:48,00 + 00:00,00
3Rislå,Jon Birkenes IL - sykkelgruppe 1:29:48,00 + 00:00,00
4Dalen,Kristian Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:29:48,00 + 00:00,00
5Storstad,Ole Petter Rye 1:29:48,00 + 00:00,00
6Hope,Knut Jørgen Rye 1:29:48,00 + 00:00,00
7Eliassen,Odd Arne Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:29:48,00 + 00:00,00
8Olsen,Glenn Rune Froland IL 1:29:48,00 + 00:00,00
9Birkeland,Olav Birkenes IL - sykkelgruppe 1:29:48,00 + 00:00,00
10Skuggevik,Runar Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:29:48,00 + 00:00,00
11Kroken,Ole Tom Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:31:05,00 + 01:17,00
12Grimsland,Frode Risør CK - sykkelgruppe 1:31:05,00 + 01:17,00
13Mørland,Michael Grimstad SK - sykkelgruppe 1:31:05,00 + 01:17,00
14Solberg-Jacobsen,Terje Arendal CC - sykkelgruppe 1:31:05,00 + 01:17,00
15Baas,Eivind Dølemo IL - sykkelgruppe 1:31:05,00 + 01:17,00
16Kolstad,Stein Risør CK - sykkelgruppe 1:31:05,00 + 01:17,00
17Kyrdalen,Vidar Dølemo IL - sykkelgruppe 1:31:05,00 + 01:17,00
18Høiland,Notto Birkenes IL - sykkelgruppe 1:31:05,00 + 01:17,00
19Larsen,Rune Juell Arendal CC - sykkelgruppe 1:31:05,00 + 01:17,00
20Risholt,Tor Espen Arendal CC - sykkelgruppe 1:31:05,00 + 01:17,00
21Tresnes,Rune Froland IL 1:31:10,00 + 01:22,00
22Nilsen,Dag Harald Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:32:21,00 + 02:33,00
23Vestøl,Ole Petter Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:33:32,00 + 03:44,00
24Bilstad,Petter Arendal CC - sykkelgruppe 1:34:16,00 + 04:28,00
25Vehus,John D. Dølemo IL - sykkelgruppe 1:34:57,00 + 05:09,00
26Lauvrak,Sigbjørn Froland IL 1:34:57,00 + 05:09,00
27Risholt,Rolf Helge Froland IL 1:34:57,00 + 05:09,00
28Realfsen,Halvdan Lillesand 1:34:57,00 + 05:09,00
29Tolleshaug,Knut Magne Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:37:02,00 + 07:14,00
30Bergan,Sigmund Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:37:06,00 + 07:18,00
31Vegerstøl,Anders Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:37:12,00 + 07:24,00
32Pettersen,Ronny Nelaug 1:37:21,00 + 07:33,00
33Brattekleiv,Svein Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:37:21,00 + 07:33,00
34Fagerli,Øyvind Froland IL 1:37:21,00 + 07:33,00
35Strand,Ståle Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:37:21,00 + 07:33,00
36Stausland,Tor Arvid Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:37:26,00 + 07:38,00
37Isaksen,Magne Froland IL 1:37:26,00 + 07:38,00
38Songe,Ivar Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:38:14,00 + 08:26,00
39Homdrom,Roger Gunvald Skanska Aktiv 1:39:19,00 + 09:31,00
40Tjøntveit,Jan Gromstad Auto 1:39:19,00 + 09:31,00
41Nygård,Endre Froland IL 1:39:19,00 + 09:31,00
42Lilleødegård,Rudi Arendal CC - sykkelgruppe 1:39:23,00 + 09:35,00
43Bilstad,Steinar Arendal 1:43:20,00 + 13:32,00
44Knutsen,Tommy Arendal CC - sykkelgruppe 1:43:20,00 + 13:32,00
45Nielsen,Erik Grimstad SK - sykkelgruppe 1:43:20,00 + 13:32,00
46Terjesen,Kåre Froland IL 1:43:20,00 + 13:32,00
47Kroken,Jens Arild Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:43:20,00 + 13:32,00
48Lillevåje,Stian Arendal 1:43:24,00 + 13:36,00
49Markseth,Leif Gjerstad IL Sykkelgruppe 1:44:16,00 + 14:28,00
50Winther,Bjørn Tore Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:44:20,00 + 14:32,00
51Johansen,Tom Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:44:28,00 + 14:40,00
52Bergmann,Helge Arendal CC - sykkelgruppe 1:44:28,00 + 14:40,00
53Langmyrlia,Leif Tore Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:44:28,00 + 14:40,00
54Larsen,Kay Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:44:28,00 + 14:40,00
55Bakken,Tallak Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:44:28,00 + 14:40,00
56Bergan,Jon Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:44:28,00 + 14:40,00
57Langmyr,John Terje Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:44:28,00 + 14:40,00
58Lauvhjell,Lars Sæland Idun 1:44:56,00 + 15:08,00
59Mamelund,Roald Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:46:49,00 + 17:01,00
60Boye,Steinar Arendal CC - sykkelgruppe 1:46:49,00 + 17:01,00
61Pettersen,Finn Øystein Gjerstad IL Sykkelgruppe 1:46:54,00 + 17:06,00
62Sunde,Knut Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:48:19,00 + 18:31,00
63Dale,Harald Team Nilsen 1:48:19,00 + 18:31,00
64Axelsen,Thomas Risør 1:51:29,00 + 21:41,00
65Erlandsen,Einar Pusnes BIL 1:52:42,00 + 22:54,00
66Sunde,Arnstein Pusnes BIL 1:52:44,00 + 22:56,00
67Vindholmen,Olav Inge Arendal CC - sykkelgruppe 1:52:48,00 + 23:00,00
68Hanstad,Jon Olav KRIK 1:52:48,00 + 23:00,00
69Myklebust,Olav Arendal CC - sykkelgruppe 1:53:43,00 + 23:55,00
70Pedersen,Bjørn Ove Grimstad SK - sykkelgruppe 1:54:00,00 + 24:12,00
71Thorstensen,Svend Pusnes BIL 1:54:22,00 + 24:34,00
72Haugo,Gunnar Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:54:33,00 + 24:45,00
73Gjeruldsen,Einar Arendal CC - sykkelgruppe 1:55:08,00 + 25:20,00
74Olsen,Kjell Rune Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:58:25,00 + 28:37,00
75Sundsdal,Jarle Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 2:04:01,00 + 34:13,00
76Sundsdal,Rune Songe 2:04:01,00 + 34:13,00
77Håkedal,Kjell AT Skog BIL 2:08:11,00 + 38:23,00
78Simonstad,Arnold Vegårshei IL - sykkelgruppe 2:08:42,00 + 38:54,00
79dos Santos,Daniel Team Nilsen 2:12:43,00 + 42:55,00
80Henriksen,Jonas Tvedestrand 2:21:19,00 + 51:31,00
81Vehus,Rolf Dølemo IL - sykkelgruppe 2:30:12,00 +1:00:24,00
82Dahlmo,Ole Jørgen Tvedestrand 2:37:46,00 +1:07:58,00
83dos Santos,John Froland IL 2:44:24,00 +1:14:36,00
DNFNicolaisen,Fred Kåre Grimstad SK - sykkelgruppe
DNFGregersen,Jan Risør CK - sykkelgruppe
DNFTveit,Terjei Dølemo IL - sykkelgruppe
DNSFrivold,Christian Grimstad SK - sykkelgruppe
DNSSvensen,David Yit Test Team
DNSDalane,Marwin Gjerstad IL Sykkelgruppe
DNSAxelsen,Stig Yit Test Team
DNSOlsvik,Tobias Yit Test Team
DNSAarstad,Trond Tvedestrand & Omegn Sykkelklub
Resultatliste Tur Damer 17- Lang løypeReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dalen,Anita Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:34:55,00 + 00:00,00
2Brattekleiv,Ingvild Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:37:22,00 + 02:27,00
Resultatliste Tur Damer 17- Kort løypeReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lines,Nina Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:02:08,00 + 00:00,00
2Dahle,Anne Siri Idun 1:02:08,00 + 00:00,00
3Brattekleiv,Åse Gunn Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:02:58,00 + 00:50,00
4Haugland,Randi Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:03:01,00 + 00:53,00
5Dawson,Elisabeth Tvedestrand & Omegn Sykkelklub 1:06:15,00 + 04:07,00
6Bråten,Kirsten Berås Klikk JSK 1:09:17,00 + 07:09,00
7Jørgensen Myhre,Lena Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:09:22,00 + 07:14,00
8Kroken,Anne Lise Karterud Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:09:22,00 + 07:14,00
9Vatne Alfsen,Vigdis Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:10:38,00 + 08:30,00
10Andersen,Grethe Songe 1:15:16,00 + 13:08,00
11Ellingsberg,Åse Øvrebø 1:17:04,00 + 14:56,00
12Realfsen,Vibeke Kristensen Lillesand 1:25:22,00 + 23:14,00
Resultatliste Tur Gutter 11-12 år Kort løypeReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Smeland,Håvard Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:03:55,00 + 00:00,00
2Kvamme,Kristian Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:03:55,00 + 00:00,00
3Pettersen,Nikolai Nelaug 1:04:30,00 + 00:35,00
4Dalen,Petter Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:04:32,00 + 00:37,00
5Flåta,Torjus Gjerstad IL Sykkelgruppe 1:31:58,00 + 28:03,00
6Flåta,Ånon Gjerstad IL Sykkelgruppe 1:31:58,00 + 28:03,00
7Sørbø,Magnus Gjerstad IL Sykkelgruppe 1:46:12,00 + 42:17,00
8Bauer,Robin Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:53:28,00 + 49:33,00
Resultatliste Tur Gutter 13-14 år Kort løypeReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Køhler,Victor Grimstad SK - sykkelgruppe 59:29,00 + 00:00,00
2Philipp,Nils Vegårshei IL - sykkelgruppe 59:29,00 + 00:00,00
3Skjold,Mathias Grimstad SK - sykkelgruppe 59:29,00 + 00:00,00
4Nygårdseter,Are Vegårshei IL - sykkelgruppe 59:29,00 + 00:00,00
5Thorsen,Theodor Glemming Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:01:57,00 + 02:28,00
6Myhre,Vegard Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:02:00,00 + 02:31,00
7Solberg,Erling Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:14:54,00 + 15:25,00
Resultatliste Tur Gutter 15-16 år Kort løypeReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Smeland,Asbjørn Vegårshei IL - sykkelgruppe 59:25,00 + 00:00,00
2Nygårdseter,Bjørnar Vegårshei IL - sykkelgruppe 59:29,00 + 00:04,00
3Bråthen,Fredrik Gjerstad IL Sykkelgruppe 59:29,00 + 00:04,00
4Holter Pedersen,Espen Grimstad SK - sykkelgruppe 59:29,00 + 00:04,00
5Vestøl,Olav Vegårshei IL - sykkelgruppe 59:36,00 + 00:11,00
6Hurv,Ørjan Egen 1:00:57,00 + 01:32,00
Resultatliste Tur Herrer 17- Kort løypeReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gryting,Øyvind Team Kranken 1:02:07,00 + 00:00,00
2Dalen,Reidar Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:03:00,00 + 00:53,00
3Ellefsen,Karsten Walther Nesgrenda 1:06:29,00 + 04:22,00
4Sørensen,Arne Martin Egen 1:13:28,00 + 11:21,00
5Nese,Kjetil Grimstad 1:14:32,00 + 12:25,00
6Nese,Rune Arendal 1:14:34,00 + 12:27,00
7Songedal,Kai Roger Egen 1:39:05,00 + 36:58,00
DNSTobias,Olsvik Yit Test Team
Resultatliste Tur Jenter 13-14 år Kort løypeReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvamme,Lisa Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:01:58,00 + 00:00,00
DNFKroken,Anna Vegårshei IL - sykkelgruppe
Resultatliste Tur Jenter 15-16 år Kort løypeReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kroken,Birgitte Vegårshei IL - sykkelgruppe 1:01:30,00 + 00:00,00
2Syvertsen,Christine Øiestad Grimstad SK - sykkelgruppe 1:04:29,00 + 02:59,00

31.08.09 18:57:01 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: VEGÅRSHEI IL